Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesynchronizované titulky s filmem

Když vypálím na DVD film ve formátu XviD, titulky srt nebo sub k tomu připojené se nezjevují ve správný čas. Zkusil jsem převést formát filmu na Divx, ASF, titulky také, vždy se stejným výsledkem. Divné je, že se objevují stále v jinou dobu ne ve stejnou, ale různě. V PC přitom to funguje ok. Asi to bude nějakou nekompatibilitou stolního přehrávače. Jiné filmy v tom formátu funguji přitom v pořádku. Dá se s tím něco dělat? Myslím předtím než ten film vyhodím...
díky za radu
Petr

Zkus převod na formát DVD v programu ConvertXtoDVD, ten si načte film i s titulky (pokud ti to v PC funguje OK, pak by to mělo fungovat i po převodu v ConvertX). Je možné, že to ani ConvertX neveme a hned ti hodí ERROR co tam "hapruje". Zkus to a uvidíš ... ;-)