Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení do SLI

Mám základní dsku Asus A8N SLI Deluxe, na ní kartu Asus 7800GT/DDR3,256MB, půjde k ní do SLI zapojit karta MSI NX8800GT-T2D512E-OC,512MB,fan,PCIe, nebo se to bude kopat? Varianta by byla koupit 2 stejný nový karty, ale protože stejně budu muset upgradovat desku(tahle je Socket 939),tak se mi do toho moc nechce, respektive na 2 nový karty v tuhle chvíli nemám. šlo by to tedy zapojit?
Díky za názory.:-)

sli zapojenie podporuje výlučne rovnaké typy grafických čipov s rovnako velkými videopamäťami,ako najvýhodnejšie je zapojiť dve identické karty od rovnakého výrobcu.Rôzne typy grafických čipov podporuje len ATi zo svojim crossfire riešením