Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení "Network Stumbler" na měření Wi-fi signálu.

Zdravím,

našel jsem program kterej by mi snad mohl pomoct v nastavení anteny tak aby síla signálu byla co nejlepší. Bohužel po instalaci mi žádný informace o signálu neposkytl protože zřejmě nemůže najít wifi na mém stolním pc. Vespod pouze problikává vykřičník z hláškou "No wireless adapter found". Nevíte včem může být problém?

Za případnou odezvu moc děkuji.

Podpora wifi kariet v tomto programe nieje nejaka slavna, takze mozno mas smolu...
Ale niekedy staci ak pre nastavenie siete nepouzivas windows nastavovaciu utilitu ale tu ktora je dodana s wifi kartou. Takto by si mohol byt uspesnejsi...

V pripade routra je to dost nanist...
Ked kuknes do manualu (mozno sa to vola Readme) k toomu netstumbleru, zistis , ze je to program ktory bezi na PC (nie na routri) a potrebuje PCI wifi kartu (snad aj USB)...

Takze nastavit antenu jenom s routrem je tazke...
pokial bys teda nemal nejaky router na ktorom interne bezi Linux napr...

V tvojom pripade ak nemas moznost nejakeho PC alebo NB ktory ma wifi kartu tak, antenu asi tak jednoducho nenastavis..
Lepsie je to prenechat niekomu kto ma na to vybavenie (alebo aspon PC s wifi kartou)...