Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rapidshare

Stáhl jsem si hudební CD přes Rapidshare, stáhl si zazipovaný soubor, po rozbalení ale jednotlivé písničky - mp3 soubory nejdou spustit - je vyžadováno heslo. Poraďte mi prosím, jak na to. Děkuji

Ach jo, ani krást to neumí, kam ta mládež spěje.
1. Heslo si vem odkuď máš linky.
2. Nějaký part je poškozen a hlásí to chybu poškození nebo chybného hesla.
3. Cti pravidla poradny.

Samotný MP3 se nešifruje(alespoň jsem to nikde neviděl)-může to být externí aplikace