Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení obsahu "záložky" Mozilla Firefox

Dobrý den, prosím o o radu. Včera večer jsem v pohodě vypínal PC a Net, používám jako prohlížeč Mozillu Firefox (Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.8.1.13) Gecko/20080311 Firefox/2.0.0.13). Dnes ráno po naběhnutí "mé" stránky jsem s hrůzou zjistil že odkaz na liště: "Záložky" je úplně prázdný!!! Měl jsem tam spousty pro mne důležitých odkazů, nevím zda je vůbec dohledám... Prosím nevíte co se mohlo stát? Ale hlavní je pro mne neukládá se toto ještě někde na HDD abych to obnovil? Jinak mám WinXP Home SP2, antivir Avast Home, Spyware terminator. Jinak jsem, zatím jiné změny nepozoroval. Moc prosím o radu pomoc... Děkuji Ivan.

Dival jsi se do slozky
C:\Documents and Settings\%uzivatel%\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\dtcs5y64.default \bookmarkbackups ?

Tak to opravdu netuším, ale spíš než zásah zvenčí bych tipoval nějaký čistič s nevhodným nastavením. Že by existoval vir mazající záložky FF, jsem neslyšel. :-(
Ještě mě napadá jestli máš ve winXP povolenou funkci "obnovení systému" (já ji nepoužívám), zkus to.

Místo "obnovení systému" používám rozdělení disku na systém a data, a zálohu systému Acronisem True Image. Obnovení woken do kompletního stavu trvá 10 minut + aktualizace některých programů (antivir, AdAware a pod.) Úspora času oproti přeinstalovávání resp. nové instalaci cca 2 dny... :-)