Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K750i-video v MP4 se seká, jak ho překonvertovat?

Mám videjko v MP4, je pro K750i, ale seká se v něm, mizí chvílema zvuk, video zpomalí, pak se zase chytne, a takhle to pokračuje.
Originál nemám, myslíte že by pomohlo z toho něčím(nevím čím) udělat zase obyč MPG, a to znovu zkonvertovat pomocí MPEGABLE ?
Běžná videa mpg třeba stažená z Youtubu v pohodě konvertuju pomocí mpegable a nesekaj se, proto si myslím, že kdybych si to zkonvertoval já, že to bude dobré(asi je něco rychlejc, než ten mobil stíhá).
Jenže to moje mpegable neumí jako vstupní video mp4.

pre dicas mpegable+mobilné telefony treba použiť platenú verziu mpegable Xlive,obyčajná verzia je vhodnápre video,prehrávané na pc,pre mobily je výhodnejšie použiť bezplatný PocketDivX encoder,ktorý má výstup presne nastavitelný pre pda,mobily,psp/ipod kompaktibilné,alebo Nokia media convertor-bezplatný,nutná je len registrácia pred stiahnutím

Takže pomocí super se to povedlo, původní MP4 se překonvertuje na avi, ten pak pomocí mpegable na správný MP4, který K750tka krásně přehraje.
Ale ještě jeden problém, těma dvěma konverzema se dost ztišil původní zvuk. Myslím, že za to může(kromě toho, co je mezi klávesnicí a židlí) ten super. Našel jsem tam sice tažnítko na úroveň zvukové stopy, ale je nepodsvícené.
Nemá někdo ze znalců super nějaký nápad, jak zachovat či zvýšit úroveň zvuku při videu?