Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde tisk bez barevné náplně?

Dobrý den.

Právě mi došel barevný toner a potřeboval bych tisknout a stačí jen černobílé, existuje nějaká finta jak tisknout dál jen z černou náplní? Zapnul jsem tisk jen černobílý, ale tiskárna nepovolí další tisk.

Tiskárna Epson stylus C62

Zkusil jsi v předvolbě tisku ,zaškrtnout volbu.: " tisk v odstínu šedé":?: Najdeš to ve vlastnostech k tiskárně.Aspoň já to tam mám,pak mi jede jenom cartrige s černou barvou.Domnívám se, že by to mělo být u všech tiskáren podobné..