Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měření rychlosti připojení k netu

Zdravim. Občas si na webu rychlost.cz měřim, jak rychle že to vlastně jsem k internetu připojenej. Výsledky jsou ne vždy stejný, ale řekněme - moc se nelišej. Na oné stránce vždy klikám na "Spustit kompletní test" (tzn., že měřím download i upload). Zde je adresa mého posledního výsledku měření: http://rychlost.cz/sys/result/85.71.193.103/1207247 001/3fc4cc7693/
Můžete mi někdo, prosím, vysvětlit, proč mám téměř vždy u výsledku měření uploadu jako známku jen dostatečnou? Co to znamená a jak to případně můžu vylepšit? Díky za odpovědi

toto mereni nepovazuji za prukazne... Osobne merim tak, ze stahuji velky soubor (treba 100MB) z vhodneho zdroje - treba iso obraz linuxu z univerzity, abych zajistil minimalne zatizeny zdroj dat. Pro upload je tezsi najit cil...

Fakt zustava, ze namisto teoretickych kratkodobych hodnot znam realne rychlosti a jejich stabilitu... 8-)

za 4 máš u uploadu celkem logicky - necelých 200 kilobitů je opravdu na dnešní poměry celkem málo. Já mám za tři (mám dsl 6144/384). Dělat s tím můžeš jediné - povýšit si DSL tarif na takový, který poskytuje rychlejší upload. ADSL je bohužel takto postavené, velký download malý upload. Na běžné stahování/brouzdání/hraní to samozřejmě stačí.