Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Active Management technology

Co znamená Intel Active Management technology? K cemu to slouzi? POkazde kdyz zapnu PC, tak mi vyjede okno, ze to je zakázano, pro povolení kontaktovat spravce systému, kdyz to odinstaluji, tak potom ve spravci zarizeni je com8 a nemuze si windows najít ovladace? Byl by nekdo schopny mi tohle vysvetlit nebo pomoci? Byla bych dotycnemu mocinky vdecna...

pokial odinštalovanie IAMT spôsobuje problém,treba si stiahnuť a nainštalovať starší Intel HECI ovládač pre Intel Management Engine controller,je to hardwarová súčasť nových pcie čipsetov Intelu[ICH7-8-9] a ich mobilných klonov,IAMT je kopletné serverové softwarové rozhranie+ovládače,staršie HECI sa inštalovalo len ako klient+ovládač miestne,bez nutnosti sa pripájať na centrálny správcovský server,tento kontroller sa nedá nijako manuálne vypnúť práve kvôli možnosti dialkovo zrekonštruovať skolabovaný systém, verzia HECI si nevyžaduje pripájanie k správcovskému serveru a jeho prítomnosť si človek ani nevšimne,akurát v správcovi zariadenia pribudne v systémových zariadeniach nová položka Intel Management Engine