Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepocet penazi

Vela ludi sem dava poziadavku na cenu produktu, je mozne urobit nejaky skript, ktory by cenu prerataval na Euro? Je to predsa len jednotna mena a vela z nas ju uz pouziva a je pre nas tazke posudit co je lacne a co nie...

Pokud reaguješ na konkrétní příspěvek, použij odpovídající odkaz odpovědět pod tím příspěvkem.

Nebudu se vyjadřovat k tomu, co kdo měl udělat. Mě ale osobně vadí, pokud tu operuješ termínem debil. Když to někdo takhle veřejně řekne o tobě, je ti to taky šumafuk?

Pavel

Použiješ li Google zjistíš že je to lehký stupeň slabomyslnosti, lehká mentální retardace.
Jistě uznáš že některé reakce na odpovědi mohou být daleko pregnantnější.
Nesmíš se brát tak vážně, obzvláště při víkendu, nebo se rozčílíš, praskne ti cévka v mozku a budš třeba za sebou tahat nohu a to ti za to nestojí.:-D:-D:-D