Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer :-(

Ahoj lidičky, potřebuji poradit :.(, stává se mi, že , když si prohlížím nějaké webové stránky nebo něco hledám, tak se mi objeví okýnko, že PROGRAM INTERNET EXPLORER PŘESTAL PRACOVAT a hned další okýnko RESTARTOVÁNÍ APLIKACE INTERNET EXPLORER a webová stránka je fuč :.(. Poradíte mi, prosím, co s tím? Někdy se mi to stane i 3x za den :.( Díky Barča

nabořená instalace windows.
-odinstalovat blbosti
-ve správě doplňků ie povypínat blbosti a spyware
-pro jistotu odspywarovat, odvirovat
-zkontrolovat co běží za zbytečné programy automaticky po startu, 2/3 zbytečností vypnout
-nepíšeš jakou máš verzi ie (ie6?), zda jde přeinstalovat na vyšší zatím nepoškozenou
-nainstalovat aspoň kritické záplaty systému (automatické aktualizace)
-kdejaké zbytečnosti, úžasné super kůůl a zdarma instaluj s rozmyslem, jinak si zaneřádíš systém a máš to znova.

když nic nepomůže, zálohovat data, zničit windows, nainstalovat zčista znovu.

Totéž mi dělal doplněk FLASH6.OCX, nějak ho zkus vyhodit či zakázat, a po vstupu na stránku s flashem se ti vnutí instalace a nainstaluje se už správný.
Nebo zkus zakázat všechny dolňky pro začátek, určitě je to jima.

Díky všem za odpověď, ale. . . Nevím, zda je to IE verze 6 nebo 7, kde to , prosím, zjistím :.(? Zkoušela jsem to zatím podle rady od Kmochna a na liště pod IE - Vlastnosti nemám historii, vymazat,spustit bez doplňků, obnovit. . . Nevím, kde to mám hledat, ale já tam mám úplně něco jinýho :.(. Barča