Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Runtime error

Zdravim. Mam problem s ICQ, konkretne s hrami. Chceme hrat po sieti napr lamy a na mojom PC nabehne vsetko ok, ale na tom druhom PC nabehne tato chybova hlaska: i29.tinypic.com a potom aj tato (len pri ICQ6) i26.tinypic.com. Skusal som rozne verzie ICQ, update IE aj celeho winu (XP) a stale to vyhadzuje a nechce to ist. Poradite?

To je bohuzel chyba programatora. Tohle jde ale opravit, pokud umis javascript, a mas to cas studovat. Prvni, co bch zkusil, by bylo vykomentovat radek u prvni chyby (otevrit v editoru a napsat pred nej "//" - pise, to ze nemuze dat objektu fokus, protoze tuto metodu nema, nebo je schovanej - focus znamena vetsinou neco jako nastavit na nej kurzor, coz by nemuselo bejt podstatne pro beh, proto bych to zkusil "vykomentovat" (napsat predto ty // s tim, ze to pc pak bude ingorovat). Druhá chyba je horší, píše že objekt nemá tu vlastnost,metodu a to uz je větší problém (možná spolu jen ty chyby souvisí a po odstranění první to zmizí)... buh vi..