Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor

Dobrý den, mám dotaz ohledně monitoru. Mam NB Acer a uz asi mesic obcas behem prace na nem se mi vypne monitor a sviti nejakou barvou ...treba fialova,modra,zelena,seda...nekdy se to stava i 6x denne...nejde s tim nic udelat,jen restart a nebo do prepnuti do rezimu spanku a znova zapnuti. Muzete mi poradit cim to je?

To muze byt cokoliv - od nejake SW chyby (ovladac grafiky) pres prehrivani GK az po vaznejsi HW chybu (vadna soucastka, nalomeny kabel, praskly plosny spoj,...). Je to v zaruce? Dal bych to do servisu...

Edit: No moment! Ted se chytam za nos - to ma byt jako nejaky externi monitor pripojeny k NB? Nebo se bavime (jak si myslim) o displeji notesu?