Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skype

:-)Dobrý den všem.Po nainstalování skypu z visty na vistu jsme slyšeli mluvit protějšek,ale oni neslyšeli nás.Zkoušela jsem všechno možný,ale nevím už jak dál..nejde to.Děkuji za radu.:?:

slečno, nebo paní Průchová, otevřete Skype, dejte "hovor" a do 2 zadejte "echo123".
Potom poslouchejte, a až zazní tón, promluvte do mikrofonu, asi tak na 5sec. Cokoliv.
Jestli se vám "vrátí" váš hovor zpět, je to u vás OK. Jestli ne, máte špatně nataven mikrofon. A nebo vám vůbec nefunfuje.