Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modré pozadí za ikonami

Dobrý den... Byl jsem na internetu a chtěl jsem si stáhnout obrázek do excelu...Jenomže obrázek jsem označil a přetáhl jej na plochu... Od té doby mám za ikonami modrý obtisk ikony... Jestli někdo ví jak se tohohle problému zbavit tak mi prosím napište na e-mail: kuchtarobert@seznam.cz

děkuji: Kuchta R.

Zdá se, že Robert má na monitoru otevřený mailový účet na Seznamu, mačká F5 a nadává, že na něho všichni kašlou.
Ale k Vaší radě:
Ne, že bych měl nějaký problém, ale čistě ze zajímavosti. Active Desktop je nějaká funkce či služba Windows? V nápovědě Windows jsem nic nenašel. Nebo je myšlen program Active Desktop Calendar? Ten mám a tudíž bych případně mohl narazit na stejný problém. Děkuji za odpověď (bez e-mailu).
Hezký večer !!!