Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Philips DVP5960

Chtěl jsem se zeptat jestli ovlivním nějak přehrávání titulku změnou koncovky souboru s titulkama při přehrávání na stolním DVD
Mám Philips DVP5960 a titulky v Divx sou strašně malé a průhledně a nastavení v dvd přehrávači žádný není

Zřejmě jste použil firmware pro jiný model - existují modely DVP5960/05, DVP5960/12, DVP5960/37,...
Nebo jste se nedržel instrukcí pro upgrade - po vyjetí disku máte 5 minut počkat, než se zařízení samo restartuje (pokud jej během té doby vypnete, máte smůlu).
Kontaktujte servis.