Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit místo zástupců přímo jejich cíle?

Zdravím Vás,
chci se zeptat. Mám v adresáři asi 130 zástupců na MPtrojky (prostě můj výběr hitů vytvořený zástupcama) a když chci vypálit MP3 disk tak to samozřejmě vypálí jen ty zástupce, ale né ty MPtrojky. Jak to chytře rychle a jednoduše udělat, aby ten vypalovací program pochopil, že chcu vypálit cíle těch zástupců a ne ty samotné zástupce. (Jinak používám NERO - ale nebráním se žádným alternativám).
Diky za nápady

Jasné. Vidím že ovládání Windows se u lidí tak standardizovalo, že jakmile někdo dělá něco jinak než ostatní, tak to dělá hned blbě.
Všechny ty odpavědi co tu šly už dávno vím. S mptrojkama jde zacházet na milion způsobů. Proto se ptám na zrovna tenhle způsob
protože běžné standardy se nehodí pro všechny situace. Prostě si všichni zvykli, že mají Giga a Giga volného místa na HDD. Já jsem
ještě zastánce zbytečného neplýtvání volným místem na HDD a univerzálnosti práce s MPtrojkama. Tady se všichni upli jen na playlisty a dost-
tam je jejich hranice potřeb. Zabředli. Nejdou dál.

Pokud jsi ještě na nic nepřišel, tak já jsem trochu laboroval, páč je to zajímavej dotaz.
Googloval jsem a nic moc, neva zkusím co mám doma.
Vytvořil jsem si zástupce.
Zkopíroval jsem je do složky -- Menu: start/programy/po spuštění :-p
Spustil jsem Autoruns (prográmek který ukáže co se všechno spustí při startu) přelítl jsem na kartu Logon a z menu File/Save as uložil jako txt
Otevřel jsem to v PSPadu a výsledek zde:

+ Zástupce - 01-Penzion na predmesti.mp3.lnk d:\data\-=share=-\music\hana hegerová - recital 2 (1974)\01-penzion na predmesti.mp3

+ Zástupce - 02-Tak to na tom svete chodi.mp3.lnk d:\data\-=share=-\music\hana hegerová - recital 2 (1974)\02-tak to na tom svete chodi.mp3

+ Zástupce - 03-Svatebni pisen.mp3.lnk d:\data\-=share=-\music\hana hegerová - recital 2 (1974)\03-svatebni pisen.mp3

+ Zástupce - 04-Maestro tango (Mister Giorgina).mp3.lnk d:\data\-=share=-\music\hana hegerová - recital 2 (1974)\04-maestro tango (mister giorgina).mp3

A to bych řekl že s tímto se dá obstojně udělat kopírovací batka - v tabulkovém programu(třeba excel) a funkce najít nahradit to bude brnkačka.