Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití CPU

I když na PC nedělám nic, tak mi využití CPU skáče od 5-16%
Zjistil jsem, že samotný taskmgr.exe žere okolo 4-13% CPU což asi bude v pořádku - je to závislé na tom, kolik sloupců mám zobrazených, ale divím se, že proces "system" zatěžuje CPU zhruba ve 0-4%
Na jiných PC mi systém žere 0%, zkoušel jsem proces explorer ale v tomto programu se nevyznám.
Jinak spuštěno mám 51 procesů a využití paměti je asi 389 MB

Neměl bych mít, kontroloval jsem všechny procesy a všechny jsou legitmní, nemůžu za to, že ovladač ATi se soubor CLI.EXE je spuštěn 3x, další 3 procesy jsou ovladače k USB káblu mobilního telefonu, TV karta a potřebné součástí to jsou další 4 spuštěné procesy,
I když je pravda, že třeba winampa.exe je spuštěný zbytečně a pár ostatních programů také, ale to mi až tak nevadí.