Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto PC Sestava

Dobrý den chtěl bych radu,budu si pořizovat nový počítač,chtěl bych tam mít čtyřjádrový procesor a 4GB na RAMce.Procesor si představuji jako Intel Core2-Quad Q6600.Poradil by mi někdo s PC sestavou Klidně bez tohoto procesoru.Částka kterou mohu na toto použít je kolem 25000 Kč.Dík za odpovědi.;-)
Už to jednou řešíš jako soldier68, nevzpomínáš si? http://pc.poradna.net/question/view/214318-pc-sesta va-pujde (karel)

Dobrý den chtěl bych radu,budu si pořizovat nový počítač,chtěl bych tam mít čtyřjádrový procesor a 4GB na RAMce.Procesor si představuji jako Intel Core2-Quad Q6600.Poradil by mi někdo s PC sestavou Klidně bez tohoto procesoru.Částka kterou mohu na toto použít je kolem 25000 Kč.Dík za odpovědi.

Bez monitoru,čistě bednu:-D