Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win. XP a 4 uživatelé

Máme jako rodina doma jeden počítač.Vytvořili jsme si 4 uživatelské účty z toho jeden je správce počítače a ostatní tři mají účet omezený.
1.Chtěla jsem se zeptat,jestli z určitého důvodu nějak systému tolik uživatelů nevadí a jestli to nebude dělat nějaké problémy ?
2.Je lepší se při změně uživatele odhlásit,nebo jenom přepnout uživatele ?
Občas se totiž stane,že při přepínání uživatele se to sekne a musí se počítač na tvrdo restartovat.Teď už to nedělá,ale spíš když jsme ty uživatelské účty různě upravovali (přizpůsobovali)aby bylo vše nastavené tak jak má.
Děkuji Vám za rady a přeji hezký den.

Používáme něco podobného i my doma (1xadmin + 3xuser). Občas bývá opruz s instalacemi různých software, ne všechny (no, řekl bych, že skoro žádný) mají inteligentní instalátor, který se zeptá komu všemu se má instalovat. Některé SW se automaticky instalují všem, některé jenom přihlášenému. Pak přijde na řadu admin a "ruční práce".