Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizlo USB, systém hlásí konflikt, ACPI nelze načíst

]:(Nevím jak, ale jaxi mi zmizlo na starší mašině (P II, 220MHz) USB, systém hlásí konflikt, ACPI nelze načíst, resp. ovladače, páč PC oznámil dva typy sběrnice ACPI.SYS....
Předtím mi tisk. přes USB chodila, ale po asi ne zrovna dobře provedený čistce v PC jako gdyby tam USB vůbec nebylo. Tak co, zkusí mi někdo poradit co s tím? Jsou tam W98...3-[

No zjistil jsem to, když netiskla tiskárna (přes USB), je to Canon pixma, a i když jsem udělal novou její přeinstalaci, USB jak kdyby v PC nebylo, systém jej nenačte. Jo a stalo se to při pokusu rozchodit USB pro čtení flešky, při spouštění je v BIOSu USB povolený....