Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlost PC

ptrebuju zrychlit pocitac.pise mi to ze mam 41 spustenych procesu.nevim co mam stim delat.co mohu vypnout a jak.pomozte prosim..

Kouknout se třeba na
article.php
a při instalaci programů si číst, jestli se necpou do rychlého spuštění, nebo se chtějí spouštět se startem systému a když tak jim to odškrtnout. Žádné další, další souhlasím a tak podobně. Tak se tomu dá trochu předejít.