Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam

Dobrý den,mám menší problem když si nainstaluju Steam a ktomu příslusnou hru(counter strike) a chcu spustit tak se mi jen objevi presípaci hodiny a pc nic nedela,už nekolikrát sem to zkůšel preinstalovat ale nic furt stejne nevite nekdo co stim?? Prosim

má sestava P4 3,20Ghz
2GB ram
250 Hdd
windows xp professional

Počkej, popořádku.

Nainstaloval jsi Steam, fungovalo to?
Vytvořil sis account, fungovalo to?
Zakoupil jsi (nebo dostal steam gift) hru CS, šla ti stáhnout/nainstalovat?
Někdy si CS fungoval a pokazilo se to najednou?

Trošku to upřesni...

Ještě mě napadlo, máš pro Steam povolen ve firewallu přístup na internet?

Nainstaloval sem steam a fungovalo to,pak sem restartoval pc a steam uz se nezapl.
Zakoupeny steam uz mam dlouho a fungoval mi az sem ale PŘEINSTALOVAL SEM WINDOWS tak to nejak blbne
Firewall sem odblokoval.
Tož nevím,esi nemam zkusit Přeinstalovat znova windows..