Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zbytek po keriu

Dobry den,pouzival jsem firewal kerio,program jsem idinstaloval,procistil registry,restart a centrum zabezpeceni me trvale hlasi ze kerio je zapnute,kde je jeste pozustatek? Vymazal jsem i jeho slozku ve filesu,zrejme bude jeste nejaky zaznam v registru.Dekuji za rady.

chvilku me to trvalo,pouzil jsem vsechny doporucene postupy ale bohuzel,centrum me tvrdi ze kerio bezi i kdyz po nem v systemu neni ani stopa,jeste jsem nechal prohledat pc na jednotliva slova.Skoda ze v tom odkazu nedopsali vyreseni.V registrech jsem to nechal odmazat take po vyhledavani i rucne,ma smysl je prohledat jeste v nouzaku?

nic tam neni,to ashampoo po instalaci vyprovokuje tuto hlasku:
Visual Studio Just-In-Time Debugger

An unhandled Win32 exception occurred in FireWall.exe [2420]. Just-In-Time debugging this exception failed with the following error: No installed debugger has Just-In-Time debugging enabled. In Visual Studio, Just-In-Time debugging can be enabled from Tools/Options/Debugging/Just-In-Time.
Check the documentation index for 'Just-in-time debugging, errors' for more information.

OK

s tim keriem to asi nema nic spolecneho ale bohuzel s mejma vedomostma taky ne. :-[