Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Dobry den potreboval byh pomoct mam problemy s grafickou kartou.Po zapnutí pocitace se tak po 15minutach blikne monitor a z obrazí se chybova hlaska s VCU rocoverem nevim jestli potrebuju neake graficke ovladace mohli byste mi neaky doporucit grafickou kartu mam radeon 9200 128mb predem dekuji.

co je to VCU recover myslyš snat PVU recover ja bych rekze mas neaki problems prehrivaním pocitace ale nymewslim ze bi to bil problem ovladaču protoože to bi ti neviskakoval VPU recover ale funkoval bi ti jen normalni ovladac windows a ten takove blbosti nehaze tak to asi nebuide to prave

Tak co, jak se ti to četlo? Dobře? ;-)