Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejvýkonnější větrák

dobrý den, potřeboval bych poradit. sháním pro kamaráda nějaký nejvýkonější větrák s krytkou. Klidně 120tku. Nejlépe nějaký s takovými molitanovými filtry jako byly dříve. Chtěl by ještě nějaké propojení mezi diskem a zdrojem, ale tomu jsem moc neporozuměl. Mohl by nekdo poradit?

Kejs nesmi mit falesne otvory (diry z boku a pod) a nejlepe aby predkem nasaval a zadni
casti vyfukoval.

U vnitr musi byt pruvan, takze pomocne chlazeni resit nejak takto.

Pokud je mozno pridat vetrak do zadu vetsinou 8x8, 12x12 i 10x10 se vyskytuje, zalezi na skrini.
Bocni chlazeni pomoci velkeho vetraku je taky mozno ale zalezi od moznosti skrine.
Nektere skrine maji i misto pro vetrak na hore.

Mysli na to, že výkonný znamená často hlučný! Určitě kámoš nechce sedět u vysavače. Než výkonný větrák, ať pořeší proudění vzduchu v bedně, tedy větrák vepředu (není nutný), větrák ve zdroji určitě má a jeden či dva větráky na zadní stěnu pod bednu. Ve většině případů to stačí.