Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem inovace PC

Mám základní desku INTEL D845PESV,P4/i845PE/DR333/ZK/U2; procesor INTEL P4, 2,40G/512K Cache,533MHz, Xeon box; HDD 40GB SEAGATE ST340016A/ATA100/7200ot;DDR PC266, 512MB,PQI a 400W zdroj ATX Midi Tower KME CX-2359/zd.P4 400W.
Moje otázka: lze a má cenu tento PC inovovat? V případě že ano, poraďte, prosím, rozšíření paměti a náhradu HDD na 160 - 320G. Eventuelně Váš návrh na zlepšení funkce. Počítač by měl plnit běžné požadavky a internet. Hry a složitější grafika nehrozí.
Děkuji a přeji hezký den.

nic bych už do této staré pixle nestrkal, jsou to vyhozené peníze. RAM by šla rozšířit, ale cena bude dost krvavá ve srovnání s cenou za DDR2. Pokud ti nestačí výkon procesoru, je to na kompletní výměnu PC. Disk samozřejmě vyměnit můžeš, ale je tu jeden problém - PATA je už na ústupu, takže seženeš jen starší modely.