Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém asi s grafikou

Zdravím,
mám problém "nejspíš s grafikou".
Pc nabíha v pohodě, naběhne windows a a pře naběhnutím plochy sou takový bílý body vypada to jako nebe s hvězdama:-D jinak později se načte i pozadi, 2-3 min jede ok ale pak to nahazí pruhy před oba monitory a někdy i jeden monitor vypne uplně. Asi dvakrát mi slítnul windows, modrá obrazovka a problém se souborem nv6.(tady si nepamatuju co dal bylo)
Předpokládám že je to grafika a jenom doufám že už není nadobro zničená a že je třeba problém jinde.

Mám XP a grafika je Geforce 5900

Zkus ji v jiným PC. Mě před tejdnem chcípla taky grafika, napřed jen tuhla ve 3D, pak už i na ploše Widlí a pak už i BSOD. Při startu Windows házela podivný svislý pruhy, stejně tak i v druhým PC.
Takže jak píšu - šupni to do jinýho počítače a uvidíš.

tak jsem pc celé rozebral vyčistil a už zase jede.

Než mi to začalo blbnout tak mi grafika hlasila nedostatečné napájení tak jsem pc rozdělal a vypojil nějaký větráky a snažil se trošku ten zdroj šetřit aby to utahal a pak mi to začalo blbout jak jsem psal nahoře. A teď je to zas ok akorát zas hlásí medostatek napájení do grafiky:-D se to zas bojim otevřít:-D