Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Prosím poraďte mi, chci si koupit notebook, ale nedokážu se rozhodnout, mám na výběr z několika možností, jenže nevím který je ten nejlepší. Pomozte mi ho vybrat. Děkuji.
Zde jsou možnosti:
Acer Aspire 7720G-602G25MN (LX.ANS0X.048) http://www.digiboss.cz/Acer-Aspire-7720G-602G25MN-L X-ANS0X-048-notebook/d30114/
Asus X55 CZ
http://www.electroworld.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinit y/WFS/store-electroworldCZ-Site/cs_CZ/-/CZK/El_Disp layProductInformation-Start;pgid=_R.z6oZKTSpSR0EjRW FBwx1z00007zO_X6I2?ProductID=NTbD4QFHm9cAAAEYDfsYfO rK&CatalogCategoryID=7a7D4QFH5jAAAAEO8D803xij
MSI GX600PX (GX600PX-034CZ)
http://www.digiboss.cz/Notebook-MSI-GX600PX-GX600PX -034CZ-/d31082/
a nebo si mám nakonfigurovat u VBI?
sasi.asp
U VBI se mi líbí, že nabízejí HDD které mají 7200 otáček s 16megovou vyrovnávací pamětí.

Notebobook na hry :-D:-D:-D Koukam, ze je to dnes moda. Snad si nekdo nekdy uvedomi, ze vykon a problematicke chlazeni je neprimo umerne zivotnosti vyrobku...

V kazdem pripade pokud trvas na noutesu s vysokym vykonem na hry, jdi do Aceru ci Umaxu. Nez ti definitivne zdechnou, daji solidni vykon za rozumne prachy. Pak tech penez nebudes litovat.
V druhem pripade investuj do neceho znackovejsiho, co nebude mit takovy vykon, ale dobry servis! Vse se driv ci pozdeji pokazi.

Pokud ti jde o spolehlivost, a tedy kvalitu vcetne kvalitniho servisu, dej prednost znacce. Nic neni dokonale, vse ma sve mouchy - hlavne v tve kategorii do 30 tisic.