Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaký rodinný digitál do 5000 ?

Před pěti lety jsem jedné známé koupil Canona A95, který ji dobře sloužil než jí ho ukradli. Problém je že jsem nemám tušení co se dá za ty peníze pořídit. Koukal jsem se na Canony A570 a A590 nebo dokonce 720. Nebo Panasonic Lumix s tím jejich super stabilizátorem - pamatuji si na ty reklamy v televizi. Pár let jsem se o focení nezajímal a všechno se strašně změnilo. Děkuji za pomoc.

Já jen doporučínm "Canonistům" místo instalace orig. SW od Canonu (pokud budou chtít tahat data přes fotoaparát a nikoliv přes čtečku) instalaci pluginu do TotalCommandera, který zvládá komunikaci s foťáky Canon stejně jako by to byla Mass Storage zařízení.