Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť přes síť (ale elektrickou)?!

Kdysi dávno jsem od známého slyšel, že "to prý jde", mám samozřejmě na mysli mít doma počítačovou síť a tu mít taženou přes síť elektrickou. Nyní jsem koukal na jeden obchod a zarazilo mě, že se již podobné adaptéry prodávají. Máte někdo s tímto zkušenosti? Jaká jsou úskalí a PRO? (jedno velké pro je jasné, člověk nemusí natahovat UTP kabely...). Elektřině sice nerozumím, ale určitě tu nejeden problém bude ;)

Předem dík :)
DK

No to mě právě nejvíce pobavilo. :-D. Jsem zvědav, jak laici budou zjišťovat jestli mají všechny zásuvky na L1. Docela by mě zajímalo jestli to v manuálu firma MSI zmiňuje.Docela mám o tom pochybmosti !.Takže se domnívám, že když někdo bude mít více zásuvek na různé fáze,tak spíše bude na počítačích zkoušet reinstalace programu a bude si drbat hlavu, jak to, že to nefunguje.. Je jednoduché se doma kouknout do bytové rozvodnice.Nehledě na to že asi dosti záleží na kvalitě spojů,tzn do paneláku,kde jsou vyhřáté hliníkové vodiče,povolené spoje a tak podobně to moc vhodné nebude, ale kdo to chce risknout... :puff:

bude na počítačích zkoušet reinstalace programu

To mi připomnělo scénu, jíž jsem byl svědkem v jednom PC obchodě. Maník (tak asi 18 let) tam reklamoval inkoustovou tiskárnu, že mu vyskakuje kartrige (s tiskovou hlavou) s držáku. Prý už kvůli tomu přeinstaloval Windows..... Prodavač mu doporučil odstranit zaschnutý inkoust v místě, kde tiskárna čistí hlavu a po odchodu zákazníka prodavač se zoufalým výrazem tváře kroutíc hlavou zabořil obličej do dlaní...