Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit Mini Operu na počítači :

Právě jsem se vzrušil, když jsem zjistil, že Linuxákům to jde a já nemohu přijít na to, jak to udělat ve Windows. Je nějaký emulátor který to umí?. Vyzkoušel jsem MyMobile. Je super, ale když se chci připojit k MiniOpeře, tak to nejde. Doma mám UPC, v MDA mám MiniOperu a na chalupě nic.:-( .

Fígl Opery mini je v tom, že jede přes svoji proxy. Mobilní Operátor (T-mobile) detekuje onu Operu mini a přenosy dat přes Operu mini jsou zahrnuty do paušálu 100Kč měsíčně.
Pokud bych to udělal přes PC jak na výše zmíněném odkazu, tak jak to bude fungovat? Bude se to počítat jako normální data, nebo jako data přes Operu mini?
Docela by mě to zajímalo, nějak si nemůžu dát dvě a dvě dohromady.....