
Záplaty v XP
Už několikrát se mne dnes systém ptal,zda chci nainstalovat aktualizaci.Mám dojem že to samé,neopsal jsem si ta čísla.
JAK poznám,že už tu záplatu mám ?
A JAK poznám,mám-li všechny záplaty,co XP obsahují?
Občas totiž nejsem třeba 2 měsíce doma.
Díky.
ono dneska ty aktualizace vyšli mě se třeba chtěli nahrát když sem vypínal počítač v práci ale vypl sem ho natvrdo-žádný zdržování (nedělej to
)
jestli záplatu máš pozná systém klidně klikej nainstalovat. nedoporučuji instalovat IE7
Proc?
Na dost počítačích co jsme měli v práci v rukách dělal IE7 bordel typu padání a podobné problémy včetně třeba i nenajetí systému...Asi je rozdíl nainstalovat to na úplně čistý počítač a na počítač který už se používá ale stejně ho radši neinstaluji. Mě třeba padal doma taky.
Já bych IE 7 třeba zkusil nainstalit,ale nikde jsem neviděl odborný návod,ne typu Stáhnout.
Má někdo odkaz?
Nevidím jediný dôvod báť sa ie7! doma ho mám na troch pc v práci na dvoch a všetky sú bez problému! možno je to problém v medzikuse medzi stoličkou a klávesnicou
U mě taky spokojenost, ale jsem zarytý Operář, takže na to kašlu, jedině, když si stahuju záplaty z Mrkvo$oftu, tak tahám přes IE, přes Operu mi to nejede.
Opera RULEEEZ!!
Problémy dělala instalace IE7 pře Windows Update. Možná to už opravili. Pokud se IE7 instaloval systémem stáhnu a nainstaluju, bylo vše bez problémů.
To byl také důvod, proč větší společnosti zrušily ve WSUS automatickou instalaci IE7
Dobře,pro neznalé:
JAK přesně nahradím IE 6 za 7 ?
Stačí odkaz. Díky.