Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak instalovat hru?

Zdravím všechny.Chtěl bych se zeptat,jak mám nainstalovat hru Medal of honor Airborne?Mám ji vypálenou na dvou DVD a vůbec se mi nedří ani jedno DVD připojit k virtuální mechanice tak aby se mi spustila instalace.Vždy se mi zobrazí pouze velké množství zaWinRAROVANÝCH souborů z DVD a instalovat mi to nejde.Poradí prosím někdo jak na to?

lock. (touchwood)

Moderatori este spia, ale tato poradna ma iste pravidla, ktore by bolo fajn, keby ste si precital a riadil sa nimi.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať alebo upraviť príspevky:
týkajúce sa nelegálneho softvéru alebo iných nezákonných aktivít

ps: Aj kradnut treba vediet. V krajnom pripade si tu hru kludne kupte. ;-)

2laak má pravdu. Není nic trapnějšího, než pirát, který neumí pirátit. Postupů jak rozbalit iso image je po netu milion a rovněž nevidím důvod usnadňovat pirátění. Ze zcela jasného důvodu lock.

P.S.: rádi vždy pomůžeme s opravdovými počítačovými problémy.