Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sata disk

Sata disk model hd 252kj samsung 250gb sa mi neukazuje v biosa pred tim isiel v pohode mam dosku ASUS M2N DH ak ma niekto tento disk ci je to porucovy model? mam ho mesiac uz 2 kus.

A vo Windows sa ukazuje? Vseobecne totiz ak je v BIOSe nastavene SATA na AHCI mod, tak sa v BIOSe nemusi SATA disk ukazovat, zavisi od dosky (neviem ako je na tom tvoja doska).
Ak su kable OK a ak ho nie je vidiet ani pod Win v pravy klik na tento pocitac - spravovat - sprava diskov (a ak vo Win spravcovi zariadeni nie je vykricnik u SATA radica) tak chod disk reklamovat.