Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oblivion

Ahoj.Nevíte prosím o nějakém programu nebo o nejakem nastaveni,se kterým bych mohl rozjet Oblivion na mém slabem PC na kterém se hra pohybuje rychlosti slimaka?(Žadne slabe sekani,ale postava ktera se skoro vubec nepohybuje - nehratelne.)Predem velmi dekuji.

Taky program jednoducho neexistuje. Ak vas stroj nesplnuje ani minimalne poziadavky, pomoze jedine HW upgrade. Neviem, na zaklade akej logiky ste dospel k nazoru, ze by podobny SW mohol existovat. :-|

Tak ci onak, ak sa HW vasho PC blizi k aleaspon k minimalnym poziadavkam hry, pohrajte sa s nastavenim video vystupu. Vypnite AA, dajte najnizsie detaily a rozlisenie. Aj tak je mozne, ze jedine, s cim sa zahrate budu tie nastavenia a v hre si neskrtnete.