Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto HardDisk

Čím to je, že po zapojení nového hardDisku ,který má 160Gb a po zformátování se mi načetlo jenom 31Gb????:-/
Lock, přestalo to být o formátování disku. Pokud se tady ještě LadyLucille objeví, zkusí se chovat jako normální člověk, ano? (karel)

Prepacte, ale ak to robite tak blbo, ako to popisujete, tak sa necudujte.

1. HardDisk skutocne nie je vystizny predmet
2. Neuvadzate, kde to hlasi tych 32GB, ci v OS (akom???) alebo uz v BIOSe
3. Aky je ten HDD a tym nemyslim tvar, ale znacky, typ, typ zapojenia

atd atd. Skuste doplnit. :-p

je to tym, ze nevies sformatovat disk. A ani napisat dotaz. Jak si to formatoval? Kde sa ti "nacetlo" 31GB?
Vo WinXP chod do pravy klik na tento pocitac - spravovat, sprava diskov, tam si najdi ten disk a zrus terajsi oddiel a vytvor 160GB oddiel a tam ho aj naformatuj. Treba mat vo WIn nainstaleny SP2 ak nemas.

LOL... tak na co je ta poradna...na to aby tu nějací čoboli buzerovali??? snad na to aby tu někdo znalý poradil neznalému....si raději koupím počítačovou příručku než abych se tady dohadovala s kreténama.......fuck dík...