Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kouwell KW2580E

Zdravím!Mám zhruba 8 let staré PC tj. Celeron 633 MHz socket 370, základní deska microATX QDI SynactiX 1, chipset Intel 815, case typu minitower. Na slotu AGP mám graf. A pro toto PC si chci koupit USB řadič typu Kouwell KW2580E s 3x USB porty. A tak bych chtěl vědět, jestli je tento řadič dobrá nebo špatná volba nebo vůbec nějaké názory na tento řadič ve starých PC? Díky za vaše odpovědi a názory.

Ještě přidávám, na mironet.cz, kde si ten řadič chci koupit, uvádějí že vyžaduje PCI 2.2 a v manuálu k mému PC se píše : Key Features, Advenced features - PCI 2.2 Specification Compliant. Tak tedy nevím...