Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GRAFIKA

Potřebuji poradit,mám v compu zřejmě zdroj napětí o výkonu 300 w a chci koupit grafiku ge force 7600 gs agp,,doposud používám ge force 6200 bez problémů ale někde sem se dočetl že 7600 bude potřebovat asi silnější zdroj,znamená to že my teda ta karta nepůjde?taky sem četl že nějakym kablíkem standartnim se dá nějak připojit napětí??nevíte někdo jak to je,? díky moc

7600GS nema az tak velku spotrebu takze by to aj mohlo stacit, ale nie je to iste zavisi od kvality toho zdroja.
Ak bude slaby tak to poznas tak ze to PC bude blbnut pri zatazi (pri hrani hier apod), prip. sa zdroj uplne pokazi (riziko ze odpali pri tom aj ine komponenty).

Dodatocne napajanie do grafickej karty zapojit musis, ak ma na to graficka karta prislusny konektor, pozries sa na graficku kartu a ten konektor urcite uvidis, ak ho karta ma.