Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pad systemu po preinstalovani

Ahojte preinstaloval som Windows xp profesional a asi po 4-5 dnoch som si nainstaloval hru Battlefield 2 restartlo sa pc a po restarte windows nenabehne nebne neviete poradit

stalo sa to uz 2 x v minulostuňi sa to nestravalo.

mam tam klasicke programy ktore som tam maval aj predtym Tumeup utilities 2008

ccleaner reg mechanic smart uninstaler 2007 eset smart security neviem ci to neroby neaky program co tam mam nainstalovane pred tym ked sa to stalo tak som odinstalovaval neaky soft na prerabanie videa odinstaloval som to programoma smart uninstalerom 2007 . dakujem za radu.

A nemoze to robit aj to ze mam hdd maxtor ma 5 rokov a strasne vrzga ket nico nacitava

tuneup utilities som tam mal aj predtym a vsetko slapalo nieco na cistenie a opravu tam musi byt v pc alebo nie

spravil som 5 pc a tie vsetky idu uz rok .

Nic na cistenie v PC byt nemusi. PC je na pracu a nie na cistenie, ani na tuneupovanie.
Ano moze to robit aj vadny HDD.
P.S. neviem co myslis vrzganim ale zvuk pohybu hlaviciek ("trrrrr") je vporiadku.
Najlepsie by bolo skusit nainstalovat nacisto Win+SP2+aktualne ovladace (chipset, grafika, directX) a skusit tu hru v cistych Win.
P.S.2. tvoj problem moze byt aj prehrievanie, kontrolovat teploty, skontrolovat vetraky ci sa tocia, kable ci su dobre dotalcene do dosky a HDD apod. Moze aj odchadzat HDD alebo aj doska alebo zdroj apod...