Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna Canon i 350

Chci se zeptat,mám tiskárnu Canon i350 a šla skvěle,ale teď na ni blikají obě kontrolky najednou a nevim co s tím,netiskne,prostě nic.Nevíte jak a co s ní dál?

inkoust nedosel,proste porad blikaji kontrolky stridave.Kdyz otevru poklop vyjede katridž a pak zase zajede,takze se to neda ani vymenit,driv jsem otevrel poklop a krasne se to zastavilo a ja je mohl vymenit,nyni nechce spolupracovat...Nvim co s tim dal..