Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skript na upload souboru na server - už nevím, jak dál

Ahoj, mám tento skript:

<?php
if (isset($_FILES['fupload']))
  {
    if($_FILES['fupload']['type']=="image/jpeg"){ // Pokud soubor bude mít kocovku .jpg, provede se upload
    $slozka = "obrazky"; // Zde si napište svojí složku, do které se budou soubory ukládat (bez lomítka)
    $cil = $slozka . "/" .$_FILES['fupload']['name']; // Toto je proměnná $cil, která obsahuje adresář, kde se má soubor uploadovat a taky název souboru.
    $nazev_souboru = $_FILES['fupload']['tmp_name']; // Zjistí dočastné umístění souboru
    $copy = move_uploaded_file($nazev_souboru, $cil) // A tady zkopíruje soubor z dočastného umístění do cílového souboru a složky
      or die ("Přenesený soubor nelze zkopírovat"); // A pokud se nepovede, tak vypíše tuto hlášku
    chmod ($cil, 0777); // Ještě na soubor vyhodíme funkci chmod, která změní jeho práva na maximum, pokud by soubor psal chybu změňte 0644 na 0777
    if($copy == true){ // Pokud se kopírování provede úspěšně
      echo "Soubor " .$_FILES['fupload']['name']. " byl úspěšně nahrán na server.\n<br><a href=\"$cil\">Jdi na soubor</a>";
      echo $_FILES['tmp_name'];
    }else{
      echo "Soubor nemohl být nahrán.\nPočet chyb: " . $_FILES['fupload']['error'];

    }
    }else{
    echo "Lze nahrávat pouze soubory typu JPEG!";
    }
?>

Na localhostu mi funguje bezproblému, na webzdarma nikoliv. Atributy(práva) mám samozřejmě nastavena na 777. Mám dokonce vytvořenou složku tmp s právy 777. Už nevím, jak dál... Mohli byste mi poradit, co si zase webzdarmáci vymysleli?

netusim co dovoluje wz, ale mas na serveri zlozku "obrazky" aj s prislusnymi pravami (a ako podadresar adresara v ktorom je to php, alebo v roote, neviem zhlavy ze kde ma byt)? Pozor aj na velke/male pismena v nazve zlozky, v unixe to nie je jedno.