Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk v ps

Prosím potřeboval bych poradit.
Tento týden mi přestal jít zvuk. Není to ale jako u tady probíraných problémů se zvukem. Nejde u DVD, u filmů uložených, skrátka žádný zvuk, kromě TV karty. Ta běží se zvukem bez problémů. Takže reproduktory a zapojení je v pořádku. Stalo se to z ničeho nic, nic jsem nemazal, neodinstaloval, neinstaloval. Jen jednou večer, když jsem vypínal ps, před vypnutím proběhla aktualizace Windows. Jestli tohle může mít něco společného?

Jen jednou večer, když jsem vypínal ps, před vypnutím proběhla aktualizace Windows.

jestli se nemýlím, jedna už starší aktualizace xp poškodila ovladače zvukovky realtek.
ale pokud se furt přihlašuješ jako neadminský user, nebo odkládáš povolení instalace záplat, je možné že tě to dostihlo až teď.

edit: píšeš jen tv karta, ostatní vlastnosti bez závad - tak prostě nainstaluj znova tu kartu.

Myslím, že ta aktualizace proběhla začátkem tohoto týdne. Mám nastavené automatické aktualizace. Když vypínám ps, nabídne mi to jestli je chci nainstalovat, zadám nainstalovat a vypnout.
Právě, že tv karta mi jde bez problémů, televize v ps jde se zvukem. Ale u ničeho jiného zvuk nejde.