Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odinstalace nera7

Prosím poraď te. Odinstaloval jsem z pc nero 7 ultra edition , ale asi došlo někde k chybě protože jsem chtěl instalovat nero 8 a to mi zdělilo že se v pc nachází starší verze nero 7 a že ho mám nejprve odinstalovata pak mohu pokračovat v instalaci nera8. zkusil jsem i nero 7 ale výsledek byl stejný nešlo to
pc mi povolí pouze verzi nera6 a 5:.(

Zdravím,lidičky, odkaz nefunguje...mám stejný prb, NB Sony Vaio, OS Vista Hhome Premium.
Po instalaci Nero 7 hlasí:
program windovs installer přestal pracovat, po zrušení hlášky a další hláška - knihovna dll vlastních akcí havarovala na posledním volání ve fuknci neroag unregistercomn ex,instal.program se musí ukončit. dále jsou uvedeny id havar.podprocesu a id aktualního podprocesu.
Nemuzu odinstalovat,prosím PORAĎTE.. :-(
DÍKY DÍKY :-)
M.