Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava.

Dobrý den chci se zeptat jestli to půjde k sobě.Popřípadně co změnit.
Procesor :Intel Core2 Quad Q9450
RAM :2x2GB Corsair DDR2
Základní deska:Intel P35 Asus P5K
Grafick karta :Leadtek PX8800GT 512MB Harddisk :Samsung HD501LJ Zdroj :Fortron Epsilon 600W Chladič :Zalman CNPS8700

Ve čtvrtek jsem zrovna Fortron 600w montoval (nejsem si jistý jestli to byl Epsilon) a upoutal mě hned dvakrát. Za prvé měl mega dlouhé kabely (všechny..) které ve standardní budce (eurocase) zavazejí tak že sem musel dvd vypalovačku dát o patro níž než obvykle a kabely nacpat nad ni abych to nějak srovnal. Za druhé měl jenom dva sata konektory na těch dlouhých kabelech...vypadá to že chlapci jedou podle staré normy z doby kdy byl sata disk vzácností.

Hlučnost zdroje nebyl čas porovnat navíc to dost dobře nešlo v bedně byli dvě 8800GT co hučí dost a standardní chladič intelu na podprůměrným C2D 4700- ten taky řval protože mu nforce čipset ohříval silně okolní vzduch.Prostě vyrovnaná sestava na přání zákazníka:-)

Co takhle Corsair 520HX s odnímatelnou kabeláží ?

Disk bych bral WD řady AAKS.

Ve čtvrtek jsem zrovna Fortron 600w montoval (nejsem si jistý jestli to byl Epsilon) a upoutal mě hned dvakrát. Za prvé měl mega dlouhé kabely (všechny..) které ve standardní budce (eurocase) zavazejí tak že sem musel dvd vypalovačku dát o patro níž než obvykle a kabely nacpat nad ni abych to nějak srovnal. Za druhé měl jenom dva sata konektory na těch dlouhých kabelech...vypadá to že chlapci jedou podle staré normy z doby kdy byl sata disk vzácností.

Hlučnost zdroje nebyl čas porovnat navíc to dost dobře nešlo v bedně byli dvě 8800GT co hučí dost a standardní chladič intelu na podprůměrným C2D 4700- ten taky řval protože mu nforce čipset ohříval silně okolní vzduch.Prostě vyrovnaná sestava na přání zákazníka

Co takhle Corsair 520HX s odnímatelnou kabeláží ?

Disk bych bral WD řady AAKS.

A bude u toho zdroje stačit 520 W?:-)
Je zbytečné a nežádoucí citovat příspěvek, na který přímo odpovídáte. Díky za pochopení. (anarchist)