Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CM Elite 330 - dotaz?

Koupil jsem si tuto skříň a v balení byl jakýsi "ferritový toroid" či jak se to nazývá. Co to je, k čemu to je a kam s tím??? Dále bych se chtěl zeptat, zda tato case má "case intrustion detection", neboť mě to Everest ukazuje a že by skříň tímto disponovala, to jsem se nikdy nedočetl...

Ten toroid se dává na kablíky od resetu, poweru a diod. Jestli má nějakou ověřenou funkci nevím nedávám jej.
Case spínač "case intrustion detection" nemá - jde o detekci otevřené skříně zpravidla spínačem u bočnice která se oddělává.Funkce do velkých podniků.Everest to ukazuje protože to asi podporuje deska-má konektor pro tento spínač.