Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačítá se DVD

Mám problém: Když vložím do CD – ROMky DVD, nerozjede se to. CD – ROM vydává pořád jen nějaké zvuky a nic se nenačte a nelze DVD přehrát. CD s hudbou se načte. Proč teda DVD nejde rozjet? Nenačítá se ani když vyčistím DVD a CD-ROMku(kapesníkem..)

podle odpovědi to vypadá na kombinovanou cd/dvd mechaniku, čili trochu starší kousek.
nejspíš má jen zaprášenou čočku - pokud jsi zvyklá zacházet s malým šroubovákem, dá se ta mechanika rozebrat a čočka opatrně vatou s isopropylem/lékařským lihem vyčistit - nebo zaměstnej někoho z rodiny.
jinak viz výše: nová dvd vypalovačka stojí 700.