Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou grafárnu?

Ahoj.Mam hodne stary pc a potreboval bych ho vylepsit o novou grafarnu.Zjistil jsem si, ze muj AGP slot ma tyto vlastnosti:2/4x,32 bit,66MHz,1,5V.Cpu mam 2,6GHz,RAM 512,Motherboard- FUJITSU SIEMENS D1520.Nevym ale kde sezenu kartu ,ktera by mi v pohode jela.Za jakou-koli pomoc predem dekuji.

No sehnat dobrou kartu do AGP je problem... Vykonove jsou v porovnani s aktualnima kartama podprumerne... A hlavne pomer cena/vykon tomu odpovida... No z hlediska prodejcu se tomu nedivim, nabidka karet do AGP neni velke, tak kdyz nekdo potrebuje "vykonnou" kartu do AGP, tak nema jinou volbu... No snad nejrozumnejsi volba je SAPPHIRE HD 3850, 512MB DDR3 do AGP... nedosahuje sice takove vysledky jako stejny model do PCI-E, ale alespon neco... maji ji na alze:

http://graficke-karty.alza.cz/graficka-karta-sapphi re-hd-3850-512mb-ddr3-d86307.htm

Moc bych se nerozhodoval, napriklad HD 2600XT IceQ Turbo, 512MB DDR3, je vykonove slabsi ale ma vyssi cenu...

;-)