Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xerox Phaser 3117 versus Vista

Řešil jste někdo problém rozchodit Xerox Phaser 3117 pod Vistama (Home Premium 64). Dodavatel PC tvrdí, že je chyba v ovladačích, na Xeroxu mi tvrdí, že je vše OK, a já je spolu nemůžu naučit komunikovat (všechny aktualizace OS vč. SP1, ovladače jsem zkoušel všechny varianty (z legrace WV 32 i 64, XP, jiné než české...) Bez úspěchu. Reklamace pro mě není řešením.

...chybová hláška..něco ve smyslu, že ovladač nelze nainstalovat v režimu jádra OS.... potřebný ovladač získáte od výrobce. Je to asi moje 10-tá tiskárna, cca 8-10-tý PC, mockrát jsem podobný problémy řešil, ale tentokrát se přes to nemůžu dál prokousnout. A jsem docela nasupenej, ty tiskárny jsem nakoupil na všechny svoje ambulance (6 ks) a ať budu chtít nebo ne, časem se u všech bude muset měnit PC a bohužel budeme muset jít do Vist. Stejný problém, jako jsi mi odpovídal v rubrice o OS - obnova Vist....dvě strany stejné mince?

Mám úplně stejný problém, stejnou tiskárnu a Visty 64. Ovladače jsem stahl z internetu pro visty 64, ale při instalaci mi to hlásí, že jej nemůže nainstalovat a prej si mám sehnat ovladač pro visty. Nemá někdo ovladače pro Visty64, které mu fungují???

Jestli dodavatel PC dodal i tiskárnu, měl by Vám to rozchodit. Jinak se musíte snažit sám (nejlépe asi komunikovat s výrobcem). Nové PC se stále dají pořídit i s Windows XP (volba Vista Home Preimium a ještě ve verzi 64 mě pro kancelářské PC dost překvapuje). V nejhorším případě si myslím, že cena tiskárny je tak nízká, že by neměl být problém koupit jinou. Xeroxy pak můžete levně prodat např. zaměstnancům s Windows XP.