Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lightbox - kde robim chybu?

Dobry vecer,

na svojom webe som chcel docielit efekt lightbox (zdroj a postup na lightbox2). Vlozil som do header popisovane tri riadky, do korenoveho adresara rozbalil prislusne subory, css styl rozbalil do adresara s css, do images naimportoval prislusne obrazky, k vlastnym obrazkom som priradil rel="lightbox". Vysledok - nefunguje to. Viem, ze chyba je niekde medzi stolickou a klavesnicou, ale budem rad, ak ma navediete, ako to sfunkcnit;-) Editaciu stranok robim v NVU. Vopred dakujem.

Tak ma este napadlo: nemoze ten problem suvisiet s css stylom? v korenovom adresari mam css defaultny k sablone stranok, v podadresari "css" mam ulozene ostatne css k inym druhom stranok (mimo tych, ktore spadaju pod vzor sablony). CSS Lightboxu mam ulozeny v tom podadresari, takze som ho skusil dat do korenoveho adresara, ale ani to nepomohlo...hm.